Kullanım Koşulları

zararlarifaydalari.com adresini kullanan gerçek ve tüzel pek çok kişi alt bölümde bulunan kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır. Kullanım koşullarını tamamen, eksiksiz şekilde kabul etmiyorsanız sitemizi kullanmamanızı öneririz.

zararlarifaydalari.com adresinde paylaşılan yazı, yorum, fotoğraf, grafik veya diğer içeriklerin tamamı kesinlikle herhangi bir hastalık ya da kişi adına teşhis, tedavi, tanı veya tıbbi bir tedavi niteliği taşımamaktadır. İnternet adresimiz üzerinden alacağınız tüm bilgiler sadece kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Zararlarifaydalari.com, adresimizde bulunan herhangi bir bilgi, fotoğraf, yorum ya da grafik nedeniyle oluşan risk durumlarında, doğabilecek olası şikâyet ve sorunlardan sorumlu olmamaktadır.

Kullanıcı tüm internet üzerinden ulaştırılan bu bilgileri nasıl kullanacağı konusunda özgürdür. Bununla beraber tüm sorumluluk kendisine ait olmaktadır. Zararlarifaydalari.com üzerinde yer alan bilgilerin kullanımı, yorumlanması ve sonuçların tamamı kullanıcıya aittir ve kullanıcı kullanım sözleşmesini okuyarak sitenin bilgilendirme amaçlı yayın gerçekleştirdiğini, adres üzerinde bulunan bilgilerin tıbbi bir tavsiye taşımadığını internet üzerinden kabul, beyan ve taahhüt eder.

Herhangi bir rahatsızlığınız bulunuyorsa size en uygun tedavinin belirlenebilmesi adına mutlaka bir doktora gitmeli ve profesyonel şekilde tedavi sürecini başlatmanız gerekir. Acil bir tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyulması durumunda ya da sağlığınızı ilgilendiren herhangi bir acil konuda, her zaman yetkili uzman bir doktor ya da sağlık kuruluşu ile irtibata geçmeniz gerekir. Dilerseniz “112” Acil Yardım hattı arayabilirsiniz.

İnternet adresimiz yer alan ve 3. şahısların yapmış olduğu yorumlar, eklediği yazılar ya da fotoğraflar bunları ekleyenlerin sorumluluğunda bulunmaktadır. Bu yüzden adresimiz kesinlikle bu yazıların, yorumların ve fotoğrafların içeriklerinden sorumlu tutulmaktadır. Bu yorumlara göre hareket etmek kullanıcıların kendi sorumluluğunda bulunmaktadır. Bazı durumlar bu yorumlar reklam amaçlı, yanıltıcı olabilmektedir. Bu gibi durumlarda yorumlara göre hareket etmeden hemen önce profesyonel bir sağlık uzmanından yardım almanız gerekmektedir.

İnternet adresimiz üzerinde bir bilgi paylaşanlar bu bilginin gizli bulunmadığını ve kamu tarafından bilinmesinde herhangi bir sakınca olmadığını kabul etmektedir. İnternet sitemiz üzerinden sizlere verilen bağlantılarla ilgili yaşanabilecek problemlerden, olası şikâyetlerden sitemiz sorumlu tutulmaktadır. Yorumlara eklenmiş olan bağlantılar sebebi ile oluşabilecek her türlü problemden kullanıcının bizzat kendisi sorumlu tutulmaktadır.

Sitemizi kullananların kişilerin yukarıdaki kullanım koşullarını okumuş olduğu, anladığı ve uyacağı kabul edilir. Lütfen bu site üzerinde yazılan bilgilere dikkat edin ve herhangi bir sağlık probleminiz olduğu zaman bir doktora veya sizlere en yakın olan sağlık kuruluşuna gidiniz.